Carbo Aktiv Animal

Carbo Aktiv Animal

Veterinární přípravek pro psy.

Více informací

8594062352877

skladem

Vaše cena:

109,25 Kč

ks

  • Více informací
  • Hodnocení

Veterinární přípravek pro psy

30 tobolek

Přípravek Carbo Aktiv Animal obsahuje přírodní aktivované rostlinné uhlí.   

Složení: přírodní aktivované rostlinné uhlí (Carbo activatus) 315 mg, simethicon 85 mg v 1 tobolce. Obal tobolky: želatina. 

Účel použití: pomáhá proti průjmu, proti nadýmání a při detoxikaci organismu od škodlivin usazujících se ve vnitřních orgánech. 

Způsob použití: tobolky nechejte psa polknout, případně smíchejte s krmivem a dohlédněte na jejich  pozření. Zajistěte dostatečný přísun vody po jejich aplikaci. Můžete rovněž tobolky vysypat do pití, vzniklou suspenzi zamíchat a nechat vypít. 

Dávkování: Při akutních průjmových potížích nebo jednorázové detoxikaci použijte 3-4 tobolky / 5 kg hmotnosti psa dvakrát denně. Při problémech s trávením, nadýmáním a v dalších 2-3 dnech po akutních potížích použijte 1-2 tobolky / 5 kg hmotnosti psa jednou denně. Tobolky lze vysypat do krmiva. 

Upozornění:  Přírodní aktivní uhlí je látka se silnými adsorpčními a ochrannými vlastnostmi. Po požití pokrývá sliznici trávicího ústrojí a chrání ji před dráždivými účinky některých složek potravy, váže na sebe střevní plyny, hnilobné produkty, toxiny, různé toxické produkty látkové přeměny, léčiva a jiné chemické sloučeniny.               

Může tak snížit účinek podávaných léků! Zejména u léků zásadního významu pro udržení životních funkcí, proto souběžné užívání přípravku konzultujte s veterinárním lékařem. Mezi užitím přípravku a léku se doporučuje časový posun alespoň 3 hodiny.                 

Jestliže nadávkujete více přípravku Carbo Aktiv Animal, předávkování se projeví zácpou. V případě předávkování se poraďte s veterinárním lékařem.

Hmotnost obsahu:   15,69  g (± 10%) 

Skladovací podmínky:

Ukládejte mimo dosah dětí!

Uchovávejte v suchu při teplotě 5 - 25 °C

C. 

Chraňte před přímým slunečním světlem!

Spotřebujte do: na obalu

Číslo šarže: na obalu 

Držitel rozhodnutí: Virde spol. s r.o., Štemplovec 10, Neplachovice 74774

Země původu: ČR

Číslo schválení VP: 128-15/C

 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: