Konopná mast 250 ml

Konopná mast 250 ml

Účinná mast s konopným olejem.

Více informací

8594062353119

skladem

Vaše cena:

104,17 Kč

ks

  • Více informací
  • Hodnocení

Konopná mast

Konopná mast obsahuje 15% konopného oleje a vitamin E. Moderní složení napomáhá rychlé regeneraci pokožky a odstranění příznaků souvisejících se suchou a šupinatící se kůží. Na povrchu kůže mast vytváří tzv. okluzní vrstvu, která zabraňuje nadměrnému odpařování vody z povrchu kůže a zajišťuje jeho změkčení a vyhlazení. Nejdůležitější složkou masti je konopný olej, který přináší úlevu suché pleti a dlouhodobé uklidnění. Vitamin E, který je v přípravku obsažený, má silnou antioxidační aktivitu, zpomaluje proces stárnutí kůže a brání tvorbě volných radikálů, které podporují oxidaci lipidů v pokožce a škáře. Posiluje pokožku, zabraňuje podráždění a zlepšuje její hydrataci.

Použití: Vhodné množství přípravku aplikujte na kůži. Množství by mělo být takové, aby je pokožka byla schopna v dostupném čase absorbovat. Tam, kde je to vhodné, může být přípravek aplikován i několikrát denně. Při pravidelném používání se zvyšuje účinek přípravku.

Poznámka: Tento produkt je určen k zevnímu použití.

Ingredients: Petrolatum, Cannabis Sativa Seed Oil, Cetaryl Alcohol, Sorbitan Oleate, Polysorbate 80, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum