Betaglucan  200 ml

Betaglucan 200 ml

Doplněk stravy v tekuté formě pro posílení obranyschopnosti organismu s výtažkem z japonských hub „Reishi“ obsahující mj. betaglukany. 

Více informací

8594062351979

skladem

Vaše cena:

152,00 Kč

ks

  • Více informací
  • Hodnocení

BETAGLUCAN

s vitamínem C

Doplněk stravy 

Betaglucan – doplněk stravy v tekuté formě pro posílení obranyschopnosti organismu s výtažkem z japonských hub „Reishi“ obsahující mj. betaglukany. Výtažek získaný z japonských hub „Reishi“ podporuje přirozené obranné mechanismy organismu, přispívá udržování cirkulačního systému v normálním stavu. Vitamín C pomáhá udržovat funkci imunitního systému, podporuje energetický metabolismus a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. 

Složení:  voda, fruktóza, glukóza, maltóza, extrakt z houby lesklokorka lesklá (Reishi) 300 mg, kyselina askorbová (vitamín C) 225 mg (tj. 281 % referenční hodnoty příjmu), přírodní aroma citrón (aromata), sodná sůl karboxymethylcelulózy (zahušťovadlo), sorban draselný, (konzervant) v  11 ml sirupu (při hmotnosti 77 kg).               

Dávkování: Dospělí a děti od 3 let:1 ml na 7 kg hmotnosti za den. Při potížích z nachlazení a při imunitním oslabení organismu z různých příčin je možné dávku zvýšit až dvojnásobně.                    

Upozornění:

Před každým použitím je nutné důkladně protřepat.

Ukládejte mimo dosah dětí !

Přípravek není určený pro děti do 3 let.

Uchovávejte na tmavém a chladném místě.

Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.    

Nepřekračujte denní doporučené dávkování.

Po otevření spotřebujte do 1 měsíce.

Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. 

Balení: 200 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: